loadingimg

Wczytuję dane...
 • Klientów online: 0
 • Aktualny czas:
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
AlterMedica - Reishi plus Acerola 60kaps
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena: 36,95 PLN
43,95 PLN
Oszczędzasz: 7.00 PLN
Koszt wysyłki już od: 7.95 PLN
Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny
 • AlterMedica
 • Producent: AlterMedica
 • Kod producenta: 5907530440328
 • Realizacja zamówienia: 48 godzin

średnia: 4.5  ocen: 2
 • Opis produktu

AlterMedica - Reishi 60kaps

Matka Natura obdarzyła nas ogromną liczbą leczniczych roślin, które wykorzystać możemy w każdej chwili. W swoim misternym planie nie zapomniała również o grzybach. Reishi to gatunek grzybów lakownicowatych. Udowodniono, że są uniwersalnym lekarstwem na wiele schorzeń. Już sam fakt, że medycyna dalekiego wschodu wykorzystuje je od 2 tys. lat, sprawia, że warto się im przyjrzeć.


Jak działają grzyby lecznicze Reishi?


Reishi, inaczej lingzhi lub mannentake to uniwersalny lek, którego działanie zaczęła potwierdzać już medycyna. Urzędowy spis leków dopuszczonych w Chinach stwierdza, że grzyby Reishi to specyfik, który pomaga złagodzić objawy astmy, kaszlu oraz uzupełnić energię życiową (Qi). Na tym jednak nie kończy się lecznicze działanie tych grzybów. W znaczący sposób pomagają one w:

- Chorobach nerek i wątroby.
- Bezsenności.
- Duszności.
- Kołataniach serca.
- Chorobach układu oddechowego.
- Problemach kardiologicznych.
- Wrzodach żołądka.
- Zakażeniach wirusowych, w tym także HIV i AIDS.
- Wyczerpaniu organizmu.
- Bólu.


Naturalne lekarstwo na raka


Jak widać spektrum działania grzybów Reishi jest bardzo szerokie. Mimo wszystko najciekawszym aspektem jest fakt, że najprawdopodobniej grzyby te, to również lekarstwo na raka. Naukowcy z Bellarmine University w Stanach Zjednoczonych odkryli, że polisacharydy i saponiny, które zawarte są w grzybach Reishi, doprowadzają do apoptozy (śmierci) komórek rakowych i hamują rozwój choroby. Poczynione badania wykazały, że miało te bezpośredni wpływ na leczenie raka płuc i prostaty. Dodatkowym atutem jest fakt, że działanie tych cudownych grzybów sprawia, że ludzki organizm lepiej radzi sobie z chemioterapią i radioterapią. Nie są one tak obciążające dla organizmu. Jeżeli okaże się, że grzyby Reishi to naturalne lekarstwo na raka, współczesna medycyna może się diametralnie zmienić.


Skutki uboczne stosowania grzybów Reishi


Jeżeli wydaje Ci się, że omawiane tutaj grzyby mają same zalety, niestety jesteś w błędzie. Ich stosowanie niesie za sobą również pewne skutki uboczne. Należą do nich przede wszystkim możliwość uszkodzenia wątroby (kiedy grzyby stosowane są przez dłuższy czas), wysypka i swędzenie, niestrawność i krwawienia.

Jeżeli podejmowane zostaje leczenie grzybami Reishi, nie może ono trwać dłużej, niż miesiąc. Ponadto nie powinny mu się poddawać kobiety w ciąży i karmiące, a także osoby z zaburzeniami krzepliwości krwi i problemami z ciśnieniem tętniczym. Z racji tego, że grzyby te obniżają krzepliwość krwi, nie można ich również stosować przed zabiegami chirurgicznymi.

Składniki: zarodniki grzybków reishi (Ganoderma lucidum); ekstrakt z owoców aceroli; celuloza (substancja wypełniająca); ekstrakt z grzybków reishi (Ganoderma lucidum); hydroksypropylometyloceluloza (otoczka kapsułki).

Zalecane spożycie: 1 kapsułka 3 razy dziennie.

Zawartość netto: 60 kapsułek