loadingimg

Wczytuję dane...
 • Klientów online: 1
 • Aktualny czas:
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Kawon - Rozmaryn liść 50g
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena: 3,15 PLN
Koszt wysyłki już od: 7.95 PLN
Produkt dostępny!
6 sztuk
 • Kawon
 • Producent: Kawon
 • Kod producenta: 5909990214556
 • Realizacja zamówienia: 48 godzin

średnia: 5.0  ocen: 4
 • Opis produktu
 • Opinie Klientów o produkcie.

Kawon - Rozmaryn liść Rosmarini folium

Medycyna niekonwencjonalna czerpie przede wszystkim z natury. Nasi przodkowie posługiwali się nią, aby leczyć ludzi sposobami domowymi, używając ziół, które mogli sami zebrać na łąkach.
Jednym z takich ziół jest rozmaryn lekarski. Jest on sprzedawany w formie liści. Z nich otrzymuje się napar. Można go także stosować do kąpieli.
Rozmaryn właściwości: środek żółciopędny przy niedostatecznym wydzielaniu żółci i dolegliwościach dyspeptycznych w formie naparu do picia. Posiada też właściwości rozgrzewające jeżeli dodamy go do kąpieli. Pomaga w bólach mięśniowych i reumatycznych. Jest też dobrym lekiem przy problemach z krążeniem obwodowym. Jest to bezpieczny lek ziołowy, który nie wpływa na człowieka prowadzącego pojazd. Jego stosowanie nie niesie ze sobą skutków ubocznych.
Świeżo suszone liście są pakowane w szczelne opakowania, dzięki czemu, długo zachowują swoje lecznicze właściwości. Warto też zauważyć, że leki ziołowe są bezpieczne a ich stosowanie nie jest obarczone konsekwencjami zdrowotnymi.


Nazwa produktu leczniczego: LIŚĆ ROZMARYNU – Rosmarini folium 

Postać farmaceutyczna: zioło do zaparzania

Zawartość opakowania: 50 g

Skład: 100g produktu zawiera 100g liści rozmarynu (Rosmarini folium)

Wskazania do stosowania: Doustnie w postaci naparu jako środek żółciopędny w niedostatecznym wydzielaniu żółci i dolegliwościach dyspeptycznych. Zewnętrznie do kąpieli rozgrzewających w bólach mięśniowych, stanach reumatycznych i zaburzeniach krążenia obwodowego.

Przeciwwskazania: Uczulenie na liść rozmarynu i preparaty.

Interakcje: Nie znane

Działania niepożądane: Nie znane

Stosowanie w okresie ciąży i karmienia piersią: Nie stosować wewnętrznie w okresie ciąży.

Wpływ na prowadzenie pojazdów i obsługę maszyn: Nie stwierdzono

Sposób stosowania i droga podania: W dolegliwościach dyspeptycznych : 1 płaską łyżkę (2 g) liści zalać 1 szklanką (200 ml) wrzącej wody, naparzać pod przykryciem przez 20 minut, przecedzić. Wypić 1⁄2 -­ 1 szklanki naparu 1-­2 razy w przypadku wystąpienia objawów. Do kąpieli rozgrzewających: 50g (1 opakowanie) liści rozmarynu zalać 1l wrzącej wody, utrzymywać pod przykryciem w stanie łagodnego wrzenia przez 10 minut, przecedzić, wlać do przygotowanej ciepłej wody do kąpieli.

Środki ostrożności związane ze stosowaniem: Kąpieli rozgrzewających nie zaleca się osobom z otwartymi ranami skóry, zmianami zapalnymi skóry, z poważnymi zaburzeniami krążenia, z nadciśnieniem. Należy zachować ostrożność ponieważ u osób wielokrotnie stykających się z zielem rozmarynu występowały czasem stany zapalne spowodowane przez karnozol zawarty w liściach. W przypadku nie ustępującego podrażnienia skóry należy przerwać stosowanie.

Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, w zamkniętych opakowaniach w temperaturze nie wyższej niż do 30°C, chronić od światła, wilgoci i wpływu obcych zapachów. Nie stosować po upływie terminu ważności.

Kategoria dostępności: Produkt leczniczy wydawany bez recepty

Pozwolenie na dopuszczenie do obrotu nr IL­-0050/LN

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

 • 2015-10-14 08:12:46 - agartaga

  zapach intensywny, dobrze wysuszony

  Ocena 5.00

  Ocena produktu:
  Jakość:
  Cena:
  Wydajność:
  Skuteczność:
 • 2015-11-21 21:33:16 - Julita

  Towar dobrej jakości.Doskonale zapakowany. Dostawa błyskawiczna.Polecam

  Ocena 5.00

  Ocena produktu:
  Jakość:
  Cena:
  Wydajność:
  Skuteczność:
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...