loadingimg

Wczytuję dane...
 • Klientów online: 2
 • Aktualny czas:
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Kawon - Owoc Kolendry 50g
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena: 2,95 PLN
Koszt wysyłki już od: 7.95 PLN
Produkt dostępny!
5 sztuk
 • Kawon
 • Producent: Kawon
 • Kod producenta: 5909990214457
 • Realizacja zamówienia: 48 godzin

średnia: 0.0  ocen: 0
 • Opis produktu

Kawon - Owoc Kolendry Coriandri fructus

Kolendra na problemy z trawieniem.

Jednym z bardo cenionych ziół leczniczych jest kolendra. Większość osób kojarzy ją jako przyprawę. Jednak roślina ta posiada również atuty poza tymi smakowymi i aromatycznymi. Ze względu na swoje właściwości zdobyła ona dużą rzeszę zwolenników. Owoc kolendry to zioło do zaparzania. Wewnątrz znajduje się olejek eteryczny, któremu zawdzięczamy jego lecznicze zdolności.

Kolendra właściwości: łagodny środek wiatropędny i rozkurczowy w dolegliwościach związanych z trawieniem, wzdęciach, niestrawnościach.
Stosowanie tego zioła jest bezpieczne, ale nie zaleca się go dzieciom. Kolendra siewna pochodzi znad morza śródziemnego, ale można ją także wyhodować w surowszych warunkach. W Polsce jest spotykana dosyć rzadko. Jest to roślina jednoroczna. Zaparzanie owoców kolendry polega na zalaniu wodą i zagotowaniu, następnie wywar się odcedza po odczekaniu dziesięciu minut. Stosowanie naturalnych ziół jest dużo zdrowsze od leków uzyskanych chemicznie. Są łagodniejsze dla organizmu, a mimo to efekty ich działania są odczuwalne, przy odpowiednim ich stosowaniu.


Nazwa produktu leczniczego: OWOC KOLENDRY Coriandri fructus 

Postać farmaceutyczna: Zioła do zaparzania

Zawartość opakowania: 50 g

Skład: 100 g produktu zawiera 100 g owocu kolendry (Coriandri fructus)

Wskazania do stosowania : Odwar jest stosowany jako łagodny środek wiatropędny i rozkurczowy w dolegliwościach trawiennych, takich jak: wzdęcia, niestrawność.

Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na owoc kolendry. Ze względu na brak danych dotyczących  bezpieczeństwa nie zaleca się stosowania u dzieci do 12 lat.

Specjalne ostrzeżenia i środki ostrożności:Jeśli objawy po przyjmowaniu odwaru nasilą się lub nie ustąpią należy skonsultować się z lekarzem.

Interakcje: Nieznane

Działania niepożądane: Brak danych. W przypadku wystąpienia objawów niepożądanych należy zaprzestać stosowania i poinformować o nich lekarza.

Stosowanie w okresie ciąży i karmienia piersią: Brak danych dotyczących bezpieczeństwa, dlatego nie  zaleca się stosowania.

Wpływ na prowadzenie pojazdów i obsługę maszyn: Brak danych

Sposób stosowania i droga podania: ½ łyżeczki (ok. 1,0g) owoców zalać szklanką (200 ml) wody, ogrzewać pod przykryciem do zagotowania, odstawić na 10 minut, przecedzić. W niestrawności wypić jednorazowo 1 szklankę odwaru. Przy wzdęciach pić ½ szklanki odwaru 2­-3 razy dziennie przed posiłkami. Zaleca się każdorazowo przygotowanie świeżego odwaru.

Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, w zamkniętych opakowaniach w temperaturze nie wyższej niż 25°C, chronić od światła, wilgoci i wpływu obcych zapachów. Nie stosować po upływie daty ważności zamieszczonej na opakowaniu.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...