loadingimg

Wczytuję dane...
 • Klientów online: 0
 • Aktualny czas:
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Kawon - Liść Melisy 30x2g (fix)
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena: 5,15 PLN
Koszt wysyłki już od: 7.95 PLN
Produkt dostępny!
5 sztuk
 • Kawon
 • Producent: Kawon
 • Kod producenta: 5909990212767
 • Realizacja zamówienia: 48 godzin

średnia: 0.0  ocen: 0
 • Opis produktu

Kawon - Liść Melisy( Melissae folium) herbata ekspresowa

Po intensywnym dniu, zdarza się i tak, że mimo ogromnego zmęczenia jakie odczuwamy, nie potrafimy zasnąć. Wydarzenia minionego dnia i ogólne napięcie nerwowe powoduje, że oczekiwanie na sen, staje się dla wielu z nas koszmarem. Przyczyn problemów z zasypianiem może być bardzo dużo i niektóre z nich wymagają fachowej porady lekarza. Wiadomo, że zdrowy, spokojny sen jest niezbędny dla prawidłowego działania funkcji życiowych i ma ogromne znaczenie dla naszego organizmu.
Niestety czasami sięgamy po leki, które często mogą uzależniać, dlatego zamiast zażywać tabletki nasenne i uspokajające możemy skorzystać z dobroczynności ziół i na przykład wieczorem, przed udaniem się na spoczynek sięgnąć po herbatę z melisy, która obniża ciśnienie krwi i łagodzi stany pobudzenia nerwowego. Jest ona naturalnym środkiem uspokajającym i jej działanie przynosi pozytywne rezultaty w walce z bezsennością oraz zdecydowanie poprawia samopoczucie.
Pijmy więc ziołową herbatę na dobranoc i przekonajmy się o skuteczności jej działania.
Postać farmaceutyczna: Zioła do zaparzania w saszetkach
Zawartość opakowania: 30 x 2,0 g
Skład: 1 saszetka (2,0) g produktu zawiera 2,0g liści melisy (Melissae folium)
Wskazania do stosowania: Wspomagająco stosuje się w łagodnych stanach napięcia nerwowego jako środek uspokajający.
Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na liść melisy
Specjalne ostrzeżenia i środki ostrożności: Ze względu na brak danych nie zaleca się stosowania u dzieci poniżej 12 roku życia. Nie zaleca się stosowania przez okres dłuższy niż 2 tygodnie. Jeśli objawy nasilą się lub nie ustąpią, należy skonsultować się z lekarzem.
Działania niepożądane: Dotychczas nie stwierdzono. W przypadku wystąpienia objawów niepożądanych należy poinformować o nich lekarza.
Przedawkowanie: Dotychczas brak doniesień
Interakcje: Nieznane
Stosowanie w okresie ciąży i karmienia piersią: Ze względu na brak danych nie zaleca się stosowania u kobiet w okresie ciąży i laktacji. Przed zastosowaniem należy poradzić się lekarza.
Wpływ ma kierowanie pojazdami i obsługę maszyn: Produkt może osłabić zdolność koncentracji, szczególnie u osób wrażliwych, dlatego nie zaleca się prowadzenia pojazdów i obsługi maszyn bezpośrednio po przyjęciu leku.
Sposób stosowania i droga podania: Stosuje się doustnie w postaci naparu.
Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 1 – 2 saszetki (2-4g) zalać 1 szklanką (ok. 200 ml) wrzącej wody. Naparzać pod przykryciem 10 minut. Pić po szklance naparu 2 – 3 razy dziennie.
Warunki przechowywania: Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, w zamkniętych opakowaniach w temperaturze nie wyższej niż do 25°C, chronić od światła, wilgoci i wpływu obcych zapachów. Nie stosować po upływie terminu ważności.
Kategoria dostępności: Produkt leczniczy wydawany bez recepty.
Pozwolenie na dopuszczenie do obrotu nr IL-­1024/LN
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...