loadingimg

Wczytuję dane...
 • Klientów online: 4
 • Aktualny czas:
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Kawon - Kwiatostan Głogu 50g
  •  
  • poprzedni
  • następny
  •  
Cena: 3,50 PLN
Koszt wysyłki już od: 7.95 PLN
Produkt dostępny!
16 sztuk
 • Kawon
 • Producent: Kawon
 • Kod producenta: 5909994335219
 • Realizacja zamówienia: 48 godzin

średnia: 5.0  ocen: 3
Polecamy!
 • Opis produktu

Kawon - Kwiatostan Głogu Crataegi inflorescentia 50g

Stosowanie głogu do celów leczniczych znane jest już od średniowiecza. Działanie nasercowe kwiatostanu głogu zostało stwierdzone na początku XX wieku przez francuskich lekarzy Hucharda i Reillyego, którzy zalecali go chorym cierpiącym na dusznicę bolesną, miażdżycę, nadciśnienie tętnicze i niemiarowość pracy serca. W Polsce równoważny surowiec pozyskuje się także z głogu jednoszyjkowego (Crdtaegus monogyma).

Doskonały produkt leczniczy dla osób z dolegliwościami sercowymi

Kawon - Kwiatostan Głogu, to produkt leczniczy przeznaczony dla osób posiadających dolegliwości sercowe na tle nerwowym bądź związane ze schorzeniami układu krążenia.

Kwiat głogu będący głównym składnikiem produktu przyjmuje formę ziół do zaparzania. Dla osiągnięcia odpowiedniego efektu należy stosować ten produkt leczniczy 2 razy dziennie. 1 łyżeczkę ziół wystarczy zalać 1 szklanką wody (ok. 200 ml), podgrzać doprowadzając do wrzenia i po 2 minutach gotowania przelać do innego naczynia oraz przecedzić, a przed spożyciem pozostawić ok. 20 minut pod przykryciem. Jeśli chodzi o głóg właściwości, które posiada sprawiają, że kilkudniowa kuracja przy piciu go 2 razy dziennie, daje widoczne efekty w postaci polepszenia samopoczucia fizycznego i psychicznego co wpływa pozytywnie na funkcjonowanie w ciągu dnia.

Co niezwykle ważne, kwiatostan głogu to produkt w pełni naturalny, który nie wywołuje niepożądanych interakcji, dzięki czemu z powodzeniem może być stosowany przez osoby, które prowadzą pojazdy bądź obsługują maszyny.


Nazwa produktu leczniczego: KWIATOSTAN GŁOGU – CRATAEGI INFLORESCENTIA

Postać farmaceutyczna: zioła do zaparzania

Zawartość opakowania: 50g

Skład: Crataegi inflorescentia

Wskazania do stosowania: Wspomagająco w początkowym okresie upośledzonej wydolności serca, nie wymagającej stosowania innych leków.

Przeciwwskazania: Nie znane

Specjalne ostrzeżenia i środki ostrożności: Jeśli objawy nasilą się, nie ustąpią po 6 tygodniach stosowania lub wystąpią obrzęki podudzi należy skonsultować się z lekarzem.

Interakcje : Nie znane

Działania niepożądane: Nie znane

Stosowanie w okresie ciąży i karmienia piersią: Brak danych. Nie stosować bez porozumienia z lekarzem.

Wpływ na prowadzenie pojazdów i obsługę maszyn: Nie znane

Sposób stosowania i droga podania: 1 łyżkę (2,0g) surowca zalać 1 szklanką (200 ml) wody, doprowadzić do wrzenia, gotować przez 2 minuty, przecedzić. Pić 2 razy dziennie po 3⁄4 szklanki gorącego odwaru.

Warunki przechowywania: Przechowywać w temperaturze nie wyższej niż 30°C, w pomieszczeniach suchych, czystych, zabezpieczonych przed szkodnikami, chroniąc produkt od światła, wilgoci i wpływu obcych zapachów.

Kategoria dostępności: Produkt leczniczy wydawany bez recepty.

Numer pozwolenia na dopuszczenie do obrotu: IL­-3352/LN

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Polecamy!
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...