loadingimg

Wczytuję dane...
  • Klientów online: 1
  • Aktualny czas:
  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
USP - Gripex control 12szt.
    •  
    • poprzedni
    • następny
    •  
Cena: 8,79 PLN
Koszt wysyłki już od: 7.95 PLN
Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny
  • USP
  • Producent: USP
  • Kod producenta: 5909990636990
  • Realizacja zamówienia: 48 godzin

średnia: 0.0  ocen: 0
  • Opis produktu

Gripex Control ,12 tabl.

Skład : Paracetamol 500mg, kofeina 50mg

Działanie : Gripex Control łagodzi pierwsze objawy przeziębienia i grypy takie jak bóle mięśniowe, stawowe i kostne różnego pochodzenia, bóle głowy, migrena, nerwobóle oraz stany gorączkowe wynikające z przeziębienia, grypy oraz stanów grypopodobnych. Pozostałe wskazania to bóle zębów oraz bóle menstruacyjne, bóle pourazowe, pooperacyjne oraz bóle nowotworowe o niewielkim lub umiarkowanym natężeniu, a także nadwrażliwość na salicylany i inne niesteroidowe leki przeciwzapalne.

Dawkowanie : Dorośli: 1-2 tabletki co 4-6 godz., max 8 tabletek na dobę .Dzieci: nie stosować poniżej 12 rż, powyżej 12 rż: 1 tabletka 4 razy na dobę Stosowanie u kobiet w ciąży: nie stosować w I trymestrze ciąży

Opakowanie jednostkowe: 12 tabletek
Display: 12 opakowań jednostkowych (szt)